Wniosek o udostępnianie informacji publicznych

Co zrobić, kiedy informacji, których szukasz, nie ma w Biuletynie?

Prosimy sporządzić wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Dla ułatwienia można skorzystać ze wzoru wniosku zamieszczonego w załączniku na dole strony i przesłać go drogą elektroniczną lub pocztą.
Jak tylko przygotujemy poszukiwane dane, odpowiemy na wniosek elektronicznie lub listownie (formę odpowiedzi określa wnioskodawca w składanym wniosku).

Informacje przygotowywane są przez merytoryczne departamenty Urzędu, zajmujące się tematyką, której dotyczy wniosek.

Wnioski mogą być kierowane bezpośrednio do merytorycznych departamentów - przyśpieszy to znacznie rozpatrywanie wniosku.


Przed wysłaniem wniosku o udostępnienie informacji publicznej uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Ustawą z 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej  oraz Ustawą z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie województwa

Adres e-mail: lpkdn.drozdowo@wp.pl jest ogólnym adresem administracyjnym BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Wnioski o informację publiczną prosimy kierować pod adres:
lpkdn.drozdowo@wp.pl

Prosimy kierować pod ten adres jedynie wnioski o informacje publiczne dotyczące spraw, którymi zajmuje się Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi.
 

*****************************

Zwracamy uwagę, że: zgodnie z art. 10. ustęp 1. ustawy z 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej:  Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej, jest udostępniana na wniosek.

Metryka strony

Udostępniający: Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi

Wytwarzający/odpowiadający: lpkdn

Data wytworzenia: 2017-07-26

Wprowadzający: Marcin Boguski

Data wprowadzenia: 2009-12-28

Data modyfikacji: 2017-07-26

Opublikował: Marcin Boguski

Data publikacji: 2009-12-28